YENİ AEG3 RM4 SR10, TEPMELİ AEG3 AIRSOFT TÜFEK (104-01110)

 - Tükendi
YENİ AEG3 RM4 SR10, TEPMELİ AEG3 AIRSOFT TÜFEK (104-01110)
YENİ AEG3 RM4 SR10, TEPMELİ AEG3 AIRSOFT TÜFEK (104-01110) YENİ AEG3 RM4 SR10, TEPMELİ AEG3 AIRSOFT TÜFEK (104-01110)
Üretici: KWA
Ürün Kodu: 104-01110
Stok Durumu:
Fiyatı: 2,415.00TL
    tukendi
  
  
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

YENİ AEG3 RM4 SR10, TEPMELİ AEG3 AIRSOFT TÜFEK (104-01110)

YENİ AEG3 RM4 SR10, TEPMELİ AEG3 AIRSOFT TÜFEK

YENİ AEG 3 RM4 SR10, TEPMELİ AEG3 AIRSOFT TÜFEK

3. Nesil KWA AEG ailesinin 3 numaralı modeli olan KWA AEG 3 RM4 SR10, ERG'nin en son teknoloji AEG3 sisteminin en yeni özelliklerini de barındıran yükseltilmiş bir versiyonu.
Ayrıca KWA patentli Kinetik Geri Tepme Sistemine (KFS) de sahip olan tüfekte, tetiğin yıpranmasını önleyecek tetik koruma switchi de mevcut. AEG 3 teknolojisiyle oyunculara ve profesyonellere en karlı ve en iyi performansı vadeden bu muhteşem AEG tüfek, kolay değiştirilebilen yay sistemi ve BB'leri tükendiğinde atışı otomatik kesebilen şarjör sistemine de sahip.

Yeni KWA AEG3 RM4 SR10 uzun ve orta mesafeli hedefleri vurmak için geliştirilmiş bir tüfek.
40.64cm'lik Bull Namlu ve 25.4cm'lik ray sistemiyle, oyuncuya silahı farklı aksesuarlar kullanarak geliştirme imkanı da sunuyor.
Orjinal ERG'den farklı olarak gelen tek parça, ful metal alışımlı üst gövde, genişletilmiş tetik koruması, yeni döner hop-up ve ekstra konfor sağlayan PTS ile ortak geliştirilmiş Polimer Kabza ile profesyonel airsoft eğitimini yepyeni bir boyuta taşıyor.
Rear-Wired ve Li-Po uyumlu AEG3 RM4 SR10 ayrıca Li-Po pillerin ekstra gücünü de kaldırabiliyor.
Ayrıca KWA'nın eşsiz 9mm Bilyeli Rulman kovanını kullanan geliştirilmiş metal gearboxu ile hasssaslığı yakalamak çok daha kolay.
Yüksek performanslı yaylar ve yeni yüksek-torklu motor ise optimum sonuçları elde edebilmek için en iyi kombinasyonu sunuyorlar.

Bu geliştirilmiş SR10 aynı zamanda patentli KFS, yani Kinetik Geri Tepme Sistemine de sahip; böylelikle kullanıcı tetiği her çektiğinde bir geri tepme duygusu da hissediyor.
Tüfek 30.BB ve 120.BB aralıklarda elektro-mekanik atış kesme sistemiyle, metal alaşım yapısı, MilSpec sıkılaştırılmış gövdesi ve kundağı, farklı aksesuarları kullanmaya imkan veren üst rayları, AR15'in temel özelliklerinden olan fonksiyonel sürgü yakalama becerisiyle bireysel eğitim ve Askeri simülasyon -Milsim- ihtiyaçlarını yüksek ölçüde karşılamakta.
 

KWA AEG3 SR10 un özellikleri
Geliştirilmiş Yüksek Torklu Motor
Genişletilmiş Tetik Koruyucusu 
Yükseltilmiş Hızlı Gear-Set
Tetik Koruma Switch (SLE)
Kolay Yay Değiştirme Kurulumu
30/120.BB aralıklarda şarjör kesme uyumluluğu
PTS ile geliştirilmiş Polimer Kabza
Döner Hop-Up
Tek Parça üst gövde

TEKNİK ÖZELLİKLER
Kundak Çekilmiş Uzunluk: 844.50mm
Tam Uzunluk: 927.10mm
Dış Namlu Uzunluğu: 406.40mm
İç Namlu Uzunluğu: 425.00mm
Kalibresi: 6.05mm
Şarjör Kapasitesi: 30/120 Rounds (w/cut off)
Ağırlık (Şarjörlü): 3.36kg
Atış Oranı: 18+ RPS
Namlu Çıkış Hızı: 380-410 FPS
Güç Çıkışı (0.20g BB): 1.45 Joules
Güç Kaynağı: NiMh, Li-po/Li-Fe

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
 

ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ

* BANKA HAVALESİ VEYA EFT ÖDEME,

KARGOYA TESLİM SÜRESİ

Kargoya ürün teslim süreçleri geneli aynı gün olmakla birlikte Tedarik süreçlerindeki aksaklıklarda 3 iş gününe kadar uzayabilmektedir. 

İADE & ÜRÜN GARANTİSİ

Satın alınan ürünler ; 1 sene üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile fatura üzerindeki adres bilgisine iade ediniz. 
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 
 
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 
 
Ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Sarf malzeme olarak kabul edilen batarya , mermi türü malzemelerde üreticiler ve ithalatçılar garanti vermemektedir ,garantisi yoktur .

# # #   U Y A R I   #  #  #

*Airsoft silah ve ekipmanlar gerçeklerinin replikasıdır. Replikalar herhangi bir insanı mühimmatı ile ağır bir şekilde yaralayamaz veya öldüremez. Replikalarda mühimmat olarak 6mm çapında plastik veya metal boncuk kullanılır.
*Airsoft silahlar hiçbir şekilde ateşli silah değildir ,airsoft spor aktivitelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış spor silahlarıdır .
*Airsoft silah ve ekipmanların hiçbiri ateşli silaha dönüştürülemez.
*Airsoft silahların hiçbiri ateşli silaha dönüştürmeye imkan sağlayacak şekilde üretilmemiştir.
*Airsoft silahlar 18 yaşından küçükler için tehlikeli ve sakıncalı olabilir.
*Airsoft silahlar ev yada özel oyun alanları dışında kamuya açık yerlerde, açıkta taşınmamalıdır ,dışarda taşınırken her zaman çanta içinde olmalıdır.
*Airsoft silahlar, gerekli güvenlik önlemleri alınmış oyunlar dışında, insanlara ve hayvanlara doğrultulmamalıdır ,atışyapılmamalıdır.
*Airsoft silahlar kullanılırken mutlaka koruyucu gözlük takılmalı aynı mahaldeki tüm oyuncuların veya seyircilerin güvenlik gözlüklerini takmış olduğuna dikkat edilmelidir.

 

airsoft istanbul ,airsoft ankara ,airsoft etkinlik ,airsoft organizasyon ,airsoft aktivite