VECTOR OMEGA 8 NİŞANGAH RED-DOT SCRD-04 (SCRD-04)

 - Tükendi
VECTOR OMEGA 8 NİŞANGAH RED-DOT SCRD-04 (SCRD-04)
VECTOR OMEGA 8 NİŞANGAH RED-DOT SCRD-04 (SCRD-04)
Üretici: Vector Optics
Ürün Kodu: SCRD-04
Stok Durumu:
Fiyatı: 576.00TL
    tukendi
  
  
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

VECTOR OMEGA 8 NİŞANGAH RED-DOT SCRD-04 (SCRD-04)

VECTOR OMEGA 8 NİŞANGAH RED-DOT SCRD-04

 • VECTOR OMEGA 8 Nişangah Red-Green Dot SCRD-04

  Sadece bu modele özgü 8 nişangah seçeneği
  Kırmızı ve Yeşil NOKTA - renk seçeneği
  Klipsle kolay sökülüp takılır (QD Mount)
  Amerikan tasarımı en üst kalitede üründür.
  Güneş enerjisi şarjı içerir. Pilli sistemlere göre çok uzun ömürlü (yıllara yayılan)
  Gerçek AteşliSilahlarda kullanılmak için dizaynedilmiştir.

  Vector Optic markasinin yeni Diamond serisinin en iddialı ürünlerinden birisidir. Diamond serisi ürünler Amerikan Ordusu için özel olarak üretilip kullanılmaktadır. Diamond serisi, piyasadaki bir çok markadan 10 kat daha fazla, çok ağır kalite kontrollerinden geçmektedir.

  Bu seri ilk üretildiği zamanlarda, Amerika'da askeri kullanım için kanunlarla korunmakta olup; sonradan genel kullanıma açılmıştır. Deneyimli sivil kullanıcıların, Askeri donanım seviyesindeki kaliteli ürünleri kullanma ihtiyacına yöneliktir. 

  Yakınlaştırma  1.0x
  Lens genişliği   39x27mm
  Göz Merceği  39-27mm
  Uzunluk  110mm (4.1 inch)
  Genişlik  53mm (2.1 inch)
  Yükseklik  63mm (2.5 inch)
  Ağırlık (net)  260g (9.2 ounce)
  Göz Mesafesi  Serbest
  Görüş Alanı (ft@100yds)  125 feet
  Optik Kaplaması  Multi Kaplama
  Nişangah İmleci  Özel 8 tip nişangah 
  Aydınlatma Kademesi  Beş Kademe Kırmızı & Yeşil 
  Parallax  <3' at 50 yards
  Aşağı Yukarı Yükseklik ayarı   ±30MOA
  Sağ Sol Genişlik Ayarı  ±30MOA


Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
 

ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ

* BANKA HAVALESİ VEYA EFT ÖDEME,

KARGOYA TESLİM SÜRESİ

Kargoya ürün teslim süreçleri geneli aynı gün olmakla birlikte Tedarik süreçlerindeki aksaklıklarda 3 iş gününe kadar uzayabilmektedir. 

İADE & ÜRÜN GARANTİSİ

Satın alınan ürünler ; 1 sene üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile fatura üzerindeki adres bilgisine iade ediniz. 
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 
 
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 
 
Ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Sarf malzeme olarak kabul edilen batarya , mermi türü malzemelerde üreticiler ve ithalatçılar garanti vermemektedir ,garantisi yoktur .

# # #   U Y A R I   #  #  #

*Airsoft silah ve ekipmanlar gerçeklerinin replikasıdır. Replikalar herhangi bir insanı mühimmatı ile ağır bir şekilde yaralayamaz veya öldüremez. Replikalarda mühimmat olarak 6mm çapında plastik veya metal boncuk kullanılır.
*Airsoft silahlar hiçbir şekilde ateşli silah değildir ,airsoft spor aktivitelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış spor silahlarıdır .
*Airsoft silah ve ekipmanların hiçbiri ateşli silaha dönüştürülemez.
*Airsoft silahların hiçbiri ateşli silaha dönüştürmeye imkan sağlayacak şekilde üretilmemiştir.
*Airsoft silahlar 18 yaşından küçükler için tehlikeli ve sakıncalı olabilir.
*Airsoft silahlar ev yada özel oyun alanları dışında kamuya açık yerlerde, açıkta taşınmamalıdır ,dışarda taşınırken her zaman çanta içinde olmalıdır.
*Airsoft silahlar, gerekli güvenlik önlemleri alınmış oyunlar dışında, insanlara ve hayvanlara doğrultulmamalıdır ,atışyapılmamalıdır.
*Airsoft silahlar kullanılırken mutlaka koruyucu gözlük takılmalı aynı mahaldeki tüm oyuncuların veya seyircilerin güvenlik gözlüklerini takmış olduğuna dikkat edilmelidir.

 

airsoft istanbul ,airsoft ankara ,airsoft etkinlik ,airsoft organizasyon ,airsoft aktivite